Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Дискус «Звукорежисура. Погляд артиста»

 

 

Часто звукорежисери викладаючись на максимум та маючи професійний підхід до справи не мають попиту серед артистів та виконавців. У чому ж справа? Чого очікує артист (як один із основних роботодавців) від звукорежисера?

На чию думку має опиратися звукорежисер: артиста, слухача чи власну?

Хто є замовником звукорежисера?

Як стати звукорежисером, на якого є попит у ТОПових артистів?

Які якості мають бути у звукорежисера?

Етика роботи артиста та звукорежисера?

Студійна, концертна, репетиційна звукорежисура, як її бачить артист?

У цих та інших питаннях спробуємо розібратися на зустрічі із артистами, досвід співпраці яких зі звукорежисерами різних сфер діяльності дозволяє зробити об`єктивні висновки, 11 жовтня о 15:00 в рамках «Українського музичного ярмарку-2018».

Влад Дарвін – автор пісень, виконавець, CEO в Arteria Music Hub, досвідчений кріейтор та саундпродюсер. Досвід Влада дозволяє ділитися точкою зору щодо концертної, студійної, репетиційної, телевізійної та радійної звукорежисури, адже щоденно Дарвін перебуває або по одну (як артист), або по іншу (як саундпродюсер) сторону мішерного пульта. Влад завжди перебуває у творчому пошуку, але для кожного проекту обрає кращого для певних завдань звукорежисера, яким чином?

Shain Lee – найзагадковіша артистка сучасної української сцени, автор власних пісень та образу. Досвід роботи із музикантами та звукорежисерами в різних форматах роботи та різних стилях від маленьких клубних майданчиків до найбільших європейських сцен, від домашніх студій звукозапису до студій міжнародного рівня. Чим керується Shain Lee при виборі звукорежисерів?