Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Digico 96k tour у Харкові і Дніпрі!

 

 

Компанія «РеалМюзік» обіцяла засвідчити доступність Digico для кожного й вона це робить! Не секрет, що консолі Digico є еталонним вкладенням засобів для багатьох прокатних компаній, у чому й пропонуємо вам особисто переконатися!

Отже, вже 21 листопада зустрічайте Digico 96k tour у Харкові! Захід буде проходити у клубі Victory Concert Hall (вул. Карпатська, 95), початок о 11:00.

А відразу ж 22 листопада Digico 96k tour добереться й до Дніпра! Місце проведення уточнюється, але ви вже можете зробити оцінку у своєму календарі на цю дату, початок також о 11:00.

Проводити тренінги буде бренд-менеджер компанії «Реалмюзік» по проаудіо Володимир Головань, а також у запланована онлайн-сесія з фахівцем компанії Digico – Яапом Пронком.

Як завжди, звертаємо вашу увагу на те, що участь у тренінгу від компанії «РеалМюзік» абсолютно безкоштовна, але тільки за умови попередньої реєстрації:

Реєстрація – 21.11 Харків

Реєстрація – 21.11 Дніпро

 

Стежте за оновленнями на Facebook-сторінці події, уся основна інформація й детальна програма заходу будуть розміщатися там.

S серія від Digico – це унікальний інноваційний продукт, що одночасно сполучає останні досягнення FPGA технології, частоту дискретизації 96 кГц, попередпідсилювачі від топових консолей Digico SD серії й неймовірно низьку вартість! Інженерам компанії вдалося відітнути усе зайве, максимально спростити інтерфейс користувача й вивести легендарну якість Digico на новий, доступний рівень!

Упоратися з інтерфейсом S серії гранично просто, якщо ви знаєте 4 основних правила. Які? Приходите на зручний для вас тренінг, і ви все довідаєтеся! Усі учасники одержують іменний сертифікат про проходження тренінгу, і звичайно ж, не забувайте про традиційні подарунки й сюрпризи від «РеалМюзік»!

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook