Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Потужний, реалістичний, сфокусований мікрофон – V7X поверне ваші інструменти до життя!

 

 

sE Electronics V7 X

 

Суперкардіоїдна динамічний мікрофон для інструментів піднімає рівень взаємодії слухачів і музиканта на абсолютно нову висоту.

Попередня модель V7 орієнтована на вокал. V7 X – динамічний інструментальний мікрофон, ідеальний для широкого діапазону застосування – як в студії, так і на сцені. Його спеціальний інноваційний капсуль з алюмінієвої звуковою котушкою і абсолютно новий дизайн були розроблені спеціально для повноцінного посилення і записи інструментів з ідеальним балансом деталізованих верхів і глибоких, суперпотужних низьких частот. Цей мікрофон можна використовувати поруч з будь-яким джерелом звуку – від комбіка для електрогітари до мідних духових інструментів, від малого барабана до хору і так далі.

У світі, повному динамічних мікрофонів, V7 швидко отримав високу оцінку як від артистів, так і від професійних оглядачів за неймовірно реалістичний звук.

V7 X має всі ті ж властивості і функції і переносить їх на ваш інструмент, забезпечуючи натуральну забарвлення в будь-яких умовах – як при роботі з живим звуком, так і в студії - і таким чином створюючи ще більш тісний зв'язок між інструментом і слухачем.

Серце V7 X – новий капсуль DMC7

 

 

Абсолютно новий унікальний капсуль DMC7 X вміщує в себе ті ж технології і функції, що і його побратим V7, включаючи інноваційну спеціальну алюмінієву звукову котушку. Як ми пам'ятаємо V7 оптимізований під вокал, капсуль ж V7 X налаштований для застосування з інструментами. Верхній діапазон – плавний і збалансований, завдяки чому вловлюється кожен нюанс гри музиканта, а нижній – резонуючий і об'ємний. Потужний відгук низьких частот дозволяє чути повний спектр найрізноманітніших інструментів, і кожен з них буде звучати голосно, натурально і чисто.

Супер кардіоїдна капсуль також допомагає ізолювати інструменти від інших джерел звуку, що знаходяться на сцені.

Повністю металевий корпус і скошена стальний пружинний решітка

 

 

Мікрофон V7 X виконаний виключно з металу, тобто не містить пластикові деталі. Висока якість металу дозволяє користуватися мікрофоном довгі роки, а пружинна решітка служить додатковим захистом і не схильна до корозії.

Унікальна, запатентована підвіска

 

 

Усередині мікрофона знаходиться підвіска, що захищає від механічних вібрацій, сильних струсів та забезпечує низький рівень шуму, в порівнянні з іншими мікрофонами в даному класі.

Захисний екран

Вбудована червона захист оберігає від шуму вітру. Якщо ви віддаєте перевагу чорний колір, то знайдете чорну вітрозахист в наборі стандартних аксесуарів.

Позолочений коннектор XLR

Позолочений XLR-коннектор мікрофона V7 X гарантує постійний, надійний сигнал протягом багатьох років.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook