Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

L-ISA Source Control доступна у консолях DiGiCo SD серії

 

 

Функція L-ISA Source Control від L-Acoustic органічно інтегрувалася у лінійку мікшерних консолей SD від DiGiCo. І тепер, за допомогою органів управління консолі, можна активізувати технологію object-based від L-ISA.

L-ISA (Immersive Sound Art) є проривом в області імерсивних аудіотехнологій, поєднуючи звуковий дизайн і акустичні системи світового класу від лідера ринку, компанії L-Acoustics, для створення гіпер реалістичного занурення під час живих шоу.

Для застосування L-ISA у концертному звуці функція L-ISA Source Control була якісно інтегрована в консолі лінійки DiGiCo SD, що означає, що звукорежисери матимуть можливість використовувати знайому навігацію лідируючої в індустрії консолі і легко справлятися з управлінням імерсивним звуком. З додаванням L-ISA в DiGiCo стали доступні до 96 вхідних каналів «L-ISA channels», кожен з яких дозволяє контролювати панорамування, ширину, відстань і висоту, а також рівень шин для кожного наявного джерела L-ISA безпосередньо з мікшерної консолі. Всі параметри L-ISA можна зберегти моментально в snapshot і викликати точно так же, як і інші параметри консолі.

Параметри джерела передаються через L-ISA Controller по мережі, миттєво конвертуються і направляються в потрібний гучномовець за допомогою L-ISA Processor. Завдяки гнучкості L-ISA Source Control, розташування акустичної системи можна легко адаптувати до параметрів локації при цьому зберігаючи характеристики міксу.

L-ISA Source Control розширює діапазон креативності звукорежисера, і він може одночасно робити відразу кілька міксів – від класичного стерео або 5.1 і аж до просунутого мультиканального міксу.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook