Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Beyerdynamic Soul Byrd: чудові навушники для прослуховування музики

 

 Beyerdynamic Soul Byrd: чудові навушники для прослуховування музики

 

Якщо ви хочете замінити звичайні навушники від смартфона і отримати при цьому відмінну якість звуку за бюджетною ціною, Soul Byrd – це відмінний варіант. Ці навушники чудово підходять для повсякденного використання вдома і в дорозі, вони забезпечують гарну пасивну шумоізоляцію та високий рівень комфорту.

Комплектація

  • Навушники.
  • Чохол.
  • 5 пар силіконових амбушюр.
  • Кліпса для кріплення проводу до одягу.
  • Інструкція.

 

 Beyerdynamic Soul Byrd: чудові навушники для прослуховування музики

 

Конструкція, матеріали та якість збірки

Зовнішній вигляд навушників Beyerdynamic Soul Byrd простий та елегантний. Корпус виготовлений з високоякісного пластику, зовні прикрашений алюмінієвими панелями з тисненим логотипом.

Кабель симетричний, середньої товщини, покритий м'яким силіконом, який запобігає його спутуванню.

Звук формує один динамічний драйвер для кожного вуха, для навушників цього класу це найкращий вибір.

На кабелі між розділювачем та навушником розташований невеликий пульт керування з трьома кнопками та вбудованим мікрофоном. Функції стандартні: повний контроль над відтворенням музики, виклик голосового помічника Google Assistant або Siri, відповідь на телефонний дзвінок.

Під час прослуховування навушники дуже комфортні, вони не виступають за вушні раковини, що дозволяє носити їх під спортивною шапкою або слухати музику, лежачи одним вухом на подушці. Навушники не створюють жодного дискомфорту. Якість збірки, як і у всіх продуктах компанії Beyerdynamic, відмінна, до неї немає жодних нарікань.

 

 Beyerdynamic Soul Byrd: чудові навушники для прослуховування музики

 

Якість мікрофона

Мікрофон знаходиться на пульті керування. Таке зручне його розташування дозволяє досягти найвищого якості передачі голосу під час телефонних розмов, мова звучить чітко і розбірливо, без зайвих шумів.

 

 Beyerdynamic Soul Byrd: чудові навушники для прослуховування музики

 

Якість звучання Soul Byrd

Характер звучання цих навушників налаштований таким чином, щоб сподобатись більшості слухачів. Маючи помітно підкреслені баси та акцентовану верхню середину, Soul Byrd є повсякденними навушниками.

Ці навушники мають звучання з дуже високою деталізацією. Виразні баси не заважають сприйняттю середніх частот, навпаки – підкреслюють їх, додаючи до загального звучання більше енергії та драйву.

 

Soul Byrd відмінно підходять для прослуховування сучасної популярної музики. Вони створюють вражаюче звучання, яке завжди приємно слухати.

 

 Beyerdynamic Soul Byrd: чудові навушники для прослуховування музики

 

Висновки

З випуском провідних навушників вартістю до 100 доларів Beyerdynamic увійшли в серйозну конкурентну боротьбу, адже це найпопулярніший сегмент ринку, де представлена продукція від всіх виробників навушників. Тому якщо вам подобається чесне, чітке і деталізоване звучання, тоді Soul Byrd мають для вас стати бажаним придбанням.

Провідні навушники, у порівнянні з Bluetooth версіями, видають звучання вищої якості, не вимагають до себе особливої ​​уваги та не потребують постійного підзарядження акумулятора. Вони завжди готові до роботи упродовж будь-якого часу. Тому, якщо у вашому телефоні є аудіовихід, і вам потрібні не надто дорогі, але симпатичні та зручні навушники, зверніть свою увагу на Beyerdynamic Soul Byrd.

 

Soul Byrd в каталозі РеалМюзік ►►►

 

Інформацію і світлини надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах: