Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Beyerdynamic презентували дві нові моделі інструментальних мікрофонів

 

 

Beyerdynamic TG I51

 

TG I51 – це динамічний інструментальний мікрофон, який здатен розкрити максимальний потенціал вашого інструмента та майстерності виконання. Цей мікрофон стане для вас вірним супутником в озвучуванні барабанів, включно зі снейром та флор-томом, а також електрогітарних кабінетів чи духових інструментів – як на сцені, так і в студії.

 

 

З природним звучанням та продуманою, витонченою і водночас дуже міцною конструкцією, чудовою ізоляцією та високою стійкістю до зворотного зв`язку TG I51 є справжнім універсальним інструментальним мікрофоном для продюсерів та звукорежисерів. З цим мікрофоном ваше виконання вийде на якісно новий рівень!

 

 

Beyerdynamic TG D70

 

Модель TG D70 другого покоління – це динамічний мікрофон для будь-якого бас-барабана. На сцені, в клубі чи в студії – цей мікрофон має бути у кожного барабанщика. Завдяки своєму природному і теплому звучанню, високоякісним матеріалам і міцній конструкції, мікрофон TG D70 є справді надійним партнером, який дозволить вам повністю сконцентруватися на своєму виконанні – сторонні шуми, зворотний зв’язок чи вібрації не стануть на заваді. На бас-барабані цей мікрофон надзвичайно узгоджено працює у парі з конденсаторним PZM мікрофоном TG D71. Модель TG D70 також чудово підходить для підзвучування тенор- і баритон-саксофонів, кахону чи бас-гітарного кабінету.

 

 

Інформація про обладнання Beyerdynamic ► ► ►

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook