Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

dbtechnologies RS16000 Touring Rack – цифровий бездротовий туровий рек

 

 

Новий RS16000 Touring Rack від dbtechnologies, являє собою цифрову 24-бітну бездротову true diversity мікрофонну систему, що забезпечує безперервну смугу пропущення до 400 МГц ( для будь-якого приймача й передавача) без перемикання діапазонів. Працюючи в UHF-діапазоні від 470 до 870 Мгц, він робить доступними 16 000 частот із кроком 25 кГц.

Розміщена в міцному туринговому кейсі, система RS16000 містить у собі шість приймачів RS16000R, антенний сплітер AS6W з фантомним живленням 9В, активну систему охолодження, джерело живлення RPS10 і мережний концентратор HUB800, який забезпечує використання проприєтарного програмного забезпечення Wireless Manager через USB-порт на передній панелі.

 

 

Порт Ethernet також передбачений на задній панелі для побудови й керування декількома системами, кожна з яких може віртуально підтримувати більш 60 передавачів одночасно.

 

 

Для використання із системою доступні ручні мікрофони й натільні передавачі, що продаються окремо. Змінні голови входять у комплект ручного передавача. Одна з важливих особливостей нової системи – комплектний адаптер Shure, що дозволяє використовувати сторонні мікрофонні голови, що підтримують стандарт від компанії Shure, а бодипак оснащений 4-контактним розніманням mini-xlr, також є сумісним з Shure. З обома передавачами можна використовувати як лужні (alkaline), так і літій-іонні акумулятори розміру АА, які забезпечують до 7 годин безперервної роботи.

 

 

Крім широкосмугової антени, яка надається до кожної системи, додаткові аксесуари включають: все спрямовані FA-RS16 і спрямовані DA-RS16 активні антени (з ексклюзивною вітрозахисною конструкцією) з регульованим посиленням (+12, +6, 0, -6 дб/м) і оснащені світлодіодним індикатором, який попереджає користувачів, коли потужність RF сигналу перевищує безпечний рівень.

 

 

З робочим радіусом близько 100 метрів при відсутності перешкод RS16000 Touring Rack відповідає вимогам FCC, RED і IC. Його низька затримка (максимум 1,8 мс) доповнює цифрову схему без компандерів, допомагаючи забезпечити чистоту звуку в усьому робочому діапазоні. У якості заходів безпеки 48-бітний випадковий ключ шифрування дозволяє гарантувати максимальну конфіденційність, яку неможливо порушити навіть із іншим пристроєм RS16000.

Офіційний дистриб`ютор dbtechnologies в Україні, компанія «Лайтек».

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»

 

 

«Лайтек» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook