Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Світло від Free Color

 

 

Принципи компанії – інноваційний підхід, орієнтація на споживача й доступна ціна, дозволяють світловим приладам Free Color з легкістю конкурувати на європейському ринку шоу-техніки.

Інноваційний підхід полягає в постійній розробці нових технологій і виводу в ринок нових ідей від дизайну до виробництва сучасних комплектуючих. Лояльність обумовлюється відкритістю з боку виробника й готовністю надавати підтримку тим, хто вибрав устаткування Free Color. А невисока ціна робить дану продукцію доступною на ринку України.

Бренд Free Color несе свободу вибору. Широка лінійка приладів від світлодіодних повноповоротних прожекторів до світлових ефектів і машин спецефектів представлена у компанії Лайтек – офіційного дистриб`ютора Free Color в України.

Світлові прилади Free Color гідні прикрасити, як невеликі приватні концертні майданчики, так і широкомасштабні заходи. Успішна діяльність на світовому ринку є вагомим показником гідної якості й затребуваності світлових приладів. Конкурувати з відомими виробниками завжди складно, але як, виявляється, є гідні приклади. І один з них Free Color.

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»

 

 

«Лайтек» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook