Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

4all Audio LSA-15-WIRELESS – автономна активна акустична система з Bluetooth, USB, SD-плеєром і радіо мікрофонами у комплекті

 

 

Азіатська компанія 4all Audio, що спеціалізується на доступній напівпрофесійній аудіотехніці, представила для нашого ринку універсальну активну акустичну систему LSA-15-WIRELESS. Модель являє собою справжній багатофункціональний комбайн, сполучаючи в одному корпусі акустичну систему із власним посиленням, мікшер, кілька вбудованих джерел звуку для різних форматів носіїв, включаючи FM радіо, підтримує бездротовий протокол Bluetooth і має два радіо мікрофона у комплекті. Крім того, може працювати автономно від вбудованого акумулятора до 6 годин.

Такий всеосяжний набір можливостей припускає й максимально широкий діапазон застосувань. Від музичних вуличних виступів, агітації (актуально перед виборами!), конкурсів, акцій, виїзне караоке, озвучування рекламних наметів, до приватних вечірок на свіжому повітрі – її можна брати із собою в ліс, на озеро, на дачу, та й у будинку використовувати вам ніхто не перешкодить (окрім, можливо, сусідів).

 

Більш детальніше на сайті компанії «Лайтек»,
дистриб`ютора 4all audio в Україні

 

 

«Лайтек» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook