Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Нова лінійка гітар Lag HyVibe: гітари прямо з майбутнього

 

 

Не дивно, що в той час, коли стандартні телефони перетворилися в потужні смартфони, ідентичне цифрове явище нарешті сталося б з акустичною гітарою. Об`єднавши більше ніж 7 років досліджень доктора Адріена Маму Мані в знаменитому паризькому інституті IRCAM і 40-річний досвід виробництва гітар, Lâg пропонує всім любителям гітар нову категорію інструментів, що пропонують кращі технології і дизайн смарт-гітари. Звернемо увагу на кілька нових моделей з нової серії HyVibe, які вже зараз можна замовити в інтернет-магазині «Музикант».

Що об`єднує Lag HyVibe?

Варто взяти в руки будь-яку cмарт гітару HyVibe, щоб зрозуміти – це особливий інструмент, в якому детально продуманий і майстерно виконаний кожен елемент, приділено увагу найтоншим нюансам, враховані всі потреби музикантів.

Створюючи унікальні гітари, майстри Lag слідують кращим традиціям, що абсолютно не заважає впроваджувати інноваційні рішення, спрямовані, перш за все, на поліпшення акустичних властивостей, а також на підвищення надійності та функціональності інструменту. Кожна гітара проходить перевірку на якість і відповідність суворим європейським стандартам.

Всі смарт гітари Lag виготовляються за особливою технологією з деревини, здатної подарувати чудовий резонанс, і покриваються надійними лакофарбовими складами, здатними захистити від подряпин і випадкових деформацій. Також, варто не забувати, що компанія Lag використовує лише передовому електроніку - систему HyVibe, яку сконструювали самі. Тому з такими інструментами дуже зручно відправлятися в будь-яке турне, незмінно радіючи хорошому звучанню і привабливо витонченому дизайну струнного шедевра.

HyVibe – нова серія електроакустичних гітар, в родині гітар Tramontane, яка названа в честь освіжаючого північного вітру, що переважає на півдні Франції, де розташовано виробництво Lag. Яку б з гітар HyVibe Ви не вибрали, Вас очікують 6 слухняних фірмових струн, якісна дека натурального кольору, 20-ладовий гриф і приємна глянсова (HyVibe 20 та 30) або атласна (HyVibe 10) обробка. Ви неодмінно полюбите свій інструмент.

Обираємо французьке

Всі основи, які знає Lâg, і трохи більше ... Lâg HyVibe 10 об`єднує в собі багато тепла і глибини в зручну, легку для гри гітару. Це величезна кількість тепла піднімається завдяки його верхній декі з твердого червоного кедру, який чудово поєднується з нижньою декою та обечайками з червоного дерева. Типовий венеціанський виріз, його гриф та бридж зроблені з коричневої дереви, а накладка на гриф з червоного дерева. Все це пропонує Вам гладку гру. Спеціально розроблена звукова система всередині гітари здатна вловити кожну дрібницю Вашого стилю гри і змусити його звучати чудово.

Lâg HyVibe 10 доступна в двох варіаціях: правостороння (THV10DCE) та лівостороння (TLHV10DCE).

 

 

Ця друга версія серії Lâg HyVibe дає всім гітаристам відкриту дорогу для вивчення всіх можливостей, які може запропонувати система HyVibe. Гітара має твердий верх з Ялини Енґельмана, добре відомої в світі гітар завдяки поєднанню міцності і еластичності, що виражається в повному і багатому звуковому діапазоні. Lâg HyVibe 20 дозволяє грати в будь-якому вигляді - від агресивного штурму до делікатного перебору пальців; його фірмовий тонкий профіль Lâg робить гітару ще більш універсальною. Всі ці характеристики в поєднанні зі спеціально підібраними: задньою декою та обечайками з дерева Овангкол, роблять гітару не тільки візуально привабливою, але і з широкою й точною проекцією.

Lâg HyVibe 20 доступна в двох варіаціях: правостороння (THV20DCE) та лівостороння (TLHV20DCE).

 

 

Lâg HyVibe 30 рясніє витонченими деталями та функціями звукової оптимізації: кожен шматок дерева ретельно відбирається за його тональними характеристиками й естетичними властивостями. Верхня дека вирізана зі спеціально відібраної ялини, яка бере звуковий відбиток і розширює його завдяки більш високій жорсткості. HyVibe 30 разом з захоплюючим дух корпусом з дерева Кордія (Бокоте) стає неймовірно чуйною гітарою з повним і багатим середнім діапазоном і вражаючим сустейном. Знову ж таки, все це було б нічим без чудових ігрових якостей: виріз, тонкий профіль грифа Lâg, накладка з чорної деревини, всі ці особливості не роблять цю гітару легкою та приємною для гри, але вони роблять її унікальною.

Lâg HyVibe 30 доступна лише в правосторонній версії (THV30DCE).

 

 

Детальні характеристики лінійки Lag HyVibe

  HyVibe 10 HyVibe 20 HyVibe 30
Верхня дека
цільний червоний кедр
цільна Ялина Енґельмана
цільна Ялина
Нижня дека та обечайки
червоне дерево (рід Кхая)
дерево Овангкол
дерево Кордія
Покриття
атласне
глянцеве
глянцеве
Бридж
коричнева деревина
коричнева деревина
чорна деревина
Гриф
червоне дерево (рід Кхая)
червоне дерево (рід Кхая)
червоне дерево (рід Кхая)
Накладка на гриф
коричнева деревина
коричнева деревина
чорна деревина
Доступні варіанти
правостороння, лівостороння
правостороння, лівостороння
правостороння

Що ж таке HyVibe?

Всі гітари Lag HyVibe оснащенні електроакустичною системою найвищого рівня HyVibe, яку більше ніде не можна зустріти, це власна розробка компанії Lag.

Система HyVibe має:

  • Вбудований мульти-ефект (Reverb, Chorus, Delay, Octaver, Tremolo, Phaser, Distortion).
  • Вбудований акустичний Looper.
  • Акустична система, яка включається через Bluetooth (передавайте музику прямо з телефону на гітару та грайте разом).
  • Метроном.

Можливе керування системою через мобільний додаток, який завантажується окремо.

Хочете знати про обраний інструмент більше? Зв`яжіться з експертами магазину «Музикант», і вони зможуть професійно Вас проконсультувати.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook