Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Рекомендовано музикантами: цифрові піаніно Orla

 

 

Цифрові піаніно Orla – ідеальний вибір і для початківців, і для професійних музикантів. Метою майстрів компанії є створення винятково якісних музичних інструментів з унікальним звуком, які б максимально задовольняли тих, хто грає на інструментах Orla. У свою чергу, музиканти пишаються власним вибором, який так само є частинкою італійської культури.

Нещодавно каталог нашого магазину поповнився новою продукцією цього видатного бренду. Отже, до Вашої уваги представляємо цифрові піаніно Orla Stage – кращий вибір для навчання і постійної гри!

Orla Stage Starter

Новинка в магазині «Музикант.укр». Особливістю Orla Stage-Starter є різний опір у регістрах, який дозволяє досягати виразної динаміки та легкості при грі. Велику увагу було приділено тонкощам налаштування піаніно, які відповідають потребам найвимогливіших професіоналів.

Звук цифрового піаніно засемплований провідною італійською компанією Orla. Ви можете обрати відповідний тембр звучання із запропонованого списку. Ефекти реверберації і хоруса подарують відчуття гри у великому залі або в камерному приміщенні. Налаштування, якими володіє цифрове піаніно, дозволять легко транспонувати з однієї тональності в іншу. Завдяки цьому інструменту, Ви зможете втілити всі свої творчі ідеї!

Крім того, піаніно прекрасно підходить для гри вдома, а особливо для занять музикантів-початківців, оскільки є можливість під'єднати навушники та регулювати гучність відтворення. Відтепер сусіди не битимуть по батареях — Ви можете спокійно займатися музикою хоч рано вранці або пізно вночі.

 

 

При покупці разом з цифровим піаніно, на стійку Orla Stage-Stand діє знижка.

Orla Stage Studio

Ще одна новинка в «Музиканті». Цифрове піаніно Orla Stage-Studio має повнозважену 88-клавішну клавіатуру з молоточковим механізмом. Завдяки різному опору в верхньому та нижньому регістрах, Ви отримуєте повноцінне звучання акустичного інструмента. Також велику увагу було приділено налаштуванням відгуку клавіатури і семплуванню кожної ноти для відтворення реалістичного звучання кращих концертних роялів.

Ефекти реверберації дозволять Вам зануритися і відчути гру в соборі, великому концертному залі або маленькій комірчині. А вбудований метроном завжди буде тримати в ритмі мелодії. Orla Stage Studio пропонує Вам звуки не тільки акустичного піаніно! Тепер можна грати, використовуючи темброве забарвлення струнних, вокалу, органу та багатьох інших інструментів.

 

 

Orla Stage Concert

 

 

Молоточкова 88-клавішна клавіатура Orla Stage-Concert передає відчуття гри як на акустичному інструменті за рахунок різного опору у верхньому та нижньому регістрах. Тепер Ви можете зобразити всі динамічні відтінки при грі улюбленої композиції!

Високоякісне звучання інструмента, записане при грі на одному з кращих концертних роялів, доповнюється прекрасними тактильними відчуттями при кожному натисканні завдяки спеціальному покриттю поверхні клавіатури. Не бійтеся того, що при швидкій грі одна з нот «випаде», оскільки багатоголосна поліфонія на 64 ноти зможе цьому запобігти.

Отримуйте задоволення від гри: це цифрове піаніно — мрія будь-якого виконавця! Воно оснащене 20 звуками оркестрових інструментів, 10 звуками органів і 128 основними звуками. А весь набір налаштувань тепер Ви бачите на вбудованому дисплеї та зможете зосередитися тільки на грі.

При купівлі цифрового піаніно Bluetooth-приймач у подарунок!

Завітайте до магазину «Музикант.укр» і відчуйте на дотик усю красу цих інструментів, ми чекатимемо на Вас!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: