Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Мультикори – найкраща альтернатива бездротових технологій

 

 

Здається, кабельні з`єднання раз і назавжди поступилися місцем бездротовим технологіям. У багатьох випадках так і є, але якщо мова йде про таку відповідальну справу, як звукове оформлення важливого музичного заходу, професіонали вважають за краще не ризикувати, а використовувати класичний провідний спосіб. Коли в єдину систему зв`язуються різні аудіо-джерела, доводиться одночасно використовувати багато з`єднань, і, щоб не плутатися в кабелях, використовується таке сучасне зручне пристосування, як мультикор.

Мультикори: зручність, економія, якість з`єднання

Мультикор – це міжблочний багатоканальний кабель, який істотно спрощує прокладку всіляких шнурів, а також полегшує підключення або відключення різнопланового звукового обладнання. Купівля гарного мультикору – дуже економічне придбання, оскільки служить зниженню витрат на кабельну продукцію і виключає необхідність заміни і змістовності окремих шнурів.

Однак, головна перевага мультикорів – це зручність використання. З його допомогою можливо легко підключити сценічні звукові пристрої до пульта мікшера в залі. Досить задіяти одне лише мультиканальне пристосування, щоб вивести сигнал від різних мікрофонів або інших елементів обладнання.

Конструктивні особливості

За конструкцією мультикор – це комплект проводів, в заводських умовах ретельно сплетених в єдину косу. З кожного боку мультиканального кабелю є роз'єми, за допомогою яких підключається аудіо обладнання. Різні моделі мають неоднакову кількість каналів. Найчастіше зустрічаються чотирьох- і восьмиканальні мультикори.

Щоб уникнути появи накладань сигналу між каналами, виконується цілеспрямоване виття кожної пари провідників. Саме вони створюють канали передачі сигналів. Сучасні мультикори поміщаються в загальну ізоляційну оболонку і оснащуються спеціальними екранами, призначеними для перешкоджання зовнішнім електромагнітним перешкодам.

В інноваційних мультикорах топового сегмента передбачені додаткові екранування кожного з каналів. Завдяки цьому забезпечується неперевершено висока якість звучання. У будь-якому випадку, вибираючи мультикор, необхідно віддавати перевагу виробам провідних виробників.

 

 

Брендові мультикори в нашому магазині

У нашому інтернет-магазині ви знайдете мультиканальні пристрої від авторитетних компаній на будь-який смак і бюджет. Відповідні мультикори з необхідною довжиною кабелів у нас знайдуть як професіонали, так і початківці звукоінженери. Тим, хто віддає перевагу справжній італійській якості, варто звернути увагу на мультикори Bespeco, призначені для різних категорій користувачів. Такі пристосування допоможуть буквально в кілька рухів підготувати інсталяцію і організувати звукове оформлення будь-якого сценічного простору. Котушкові пристрої можуть використовуватися на відкритій місцевості, легко переносячи капризи погоди, а також дуже низькі і екстремально високі температури. Таким чином, можна організувати мобільну концертну або студійну систему в будь-який час і в будь-якому місці.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook