Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Bespeco – нове надходження!

 

 

У нашому каталозі з`явилися, що заслуговують на увагу, новинки від всесвітньо відомого бренду Bespeco! Тим, хто цікавиться музичними інструментами та обладнанням, а також історіями успіху кращих компаній, напевно відома ця торгова марка.

З 1982 року компанія створює і пропонує світу унікальні за якісними характеристиками аксесуари для музичних інструментів. Це стійки для різної апаратури, регульовані стільці, різні кейси, сумки, кабелі, роз`єми та перехідники, електронні пристрої та багато-багато іншого. Весь спектр пропозицій від Bespeco, перерахувати складно – тим більше, що асортимент поповнюється і вдосконалюється.

«Bespeco – винаходь корисне!» – так звучить девіз компанії, а своє призначення майстри бачать в тому, щоб створювати і реалізовувати нові ідеї, які допоможуть музикантам повністю розкрити свій потенціал. Більше 80% продукції виготовляється в Італії, а потім швидко поширюється по світу.

 

 

Розгляньте пропозиції Bespeco в нашому каталозі, навіть якщо ви зовсім недавно заходили на сторінку бренду – можливо, серед нових позицій ви знайдете саме те, що шукали раніше. Зокрема, ми отримали такі новинки:

Ми радіємо, коли поповнюємо каталог чудовими брендовими новинками, і робимо це майже щодня. Тому заходьте до нас частіше!

Нові кабелі Bespeco: ми допоможемо з вибором!

Головне, чим ми збагатили асортимент, – це високоякісні кабелі Bespeco. Як відомо, ця італійська компанія є лідером з виробництва музичної провідникової продукції. Здавалося б, це зовсім утилітарна продукція, що не припускає дизайнерських рішень. Але у талановитих музикантів все повинно бути прекрасно, включаючи найдрібніші аксесуари і допоміжні матеріали. Bespeco знає, як підняти настрій і якістю, і зовнішнім виглядом своєї продукції.

 

 

Так, дуже довго служать надійні акустичні кабелі, які призначені для з`єднання інструментів з виходами підсилювачів потужності. Сучасний акустичний кабель – це міні-система з двох або декількох електричних провідників, які укладені в таку ізоляцію, як поліетилен, тефлон або ПВХ. Провід є електрично ідентичними, проте виробники «розфарбували» їх, щоб моментально можна було задати вірну полярність аудіосигналу.

Ми пропонуємо нові комутаційні кабелі, виконані з якісних матеріалів та які пройшли кілька етапів перевірки, якою Bespeco обов`язково піддає свою провідникову продукцію перед тим, як вона відправиться покупцям. За допомогою цих кабелів нескладно об'єднати різні пристрої в єдину і ефективну музичну систему.

 

 

На особливу увагу заслуговують інструментальні кабелі Bespeco, які незамінні для підключення інструменту до необхідного музичного обладнання. Музиканти і звукооператори з великим досвідом відмінно знають, що якість звучання залежить не тільки від базових інструментів, а й від засобів, що використовуються для підключення. Саме тому вони вважають за краще аксесуари Bespeco.

Великим попитом користуються також професійні мікрофонні кабелі Bespeco. Вони відрізняються низьким шумом і високою якістю проходження звукового сигналу без будь-яких спотворень. Фахівці Bespeco дружною командою розробляють аксесуари для музикантів, що піклуються про якість звучання.

Дивіться брендові новинки в нашому каталозі, вибирайте необхідні аксесуари, а при виникненні питань наші експерти неодмінно допоможуть вам розібратися в нюансах!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: