Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Bespeco – надійний захист для скрипки, віолончелі та контрабаса

 

 

Ви придбали музичний інструмент, що неодмінно потрібно зробити в першу чергу? Будь-який інструмент від сопілки до роялю потребує захисту від зовнішніх небезпек ударів, подряпин, а також атмосферних опадів – дощу, снігу. Як правило, він не знаходиться в одному місці, а часто мандрує з нами на репетиції, концерти, гастролі тому потрібно ще й подумати як зручно його транспортувати. Всі ці проблеми може вирішити чохол. І від того наскільки він буде якісним, зручним, залежить те наскільки довго і якісно прослужить нам наш музичний інструмент. Але завжди хочеться на будь-чому зекономити! Не є винятком і чохол, адже якісний хороший виріб коштує недешево. Але чи варто на ньому економити, бо неякісний товар виготовлений з дешевого матеріалу швидко зношується не виконує функції волого та порохозахисту. До речі, шви на таких чохлах не витримують навантажень, частих переїздів і просто розходяться, що теж створює вже не просто незручності, а реальну небезпеку пошкодити, загубити інструмент. Хорошим вибором серед чохлів є продукція італійського виробника Bespeco. Вони виготовляються з якісного матеріалу, а це нейлон 600D, який надзвичайно міцний, легкий і надійно захищає інструмент від пилу та вологи. Варто додати, що італійці докладають зусиль і до того, щоб виріб виглядав сучасно і можна стверджувати, що чохли від Bespeco це справжні дизайнерські витвори.

Кейс для скрипки Bespeco FOAM900VI

Жорсткий кейс для скрипки (4/4). Забезпечує надійний захист інструмента. Виготовлений з міцного нейлону 600D з внутрішнім пінним ущільнювачем.Має зручну бічну ручку для перенесення. Зовнішнє просторе відділення на блискавці для аксесуарів.

Чохол для віолончелі Bespeco Bag910CEW

Професійний чохол для віолончелі. Виготовлений з міцного нейлону 600D з 20 мм ущільнювачем. П'ять кишень для зберігання аксесуарів. Оснащений двома ручками для перенесення та двома зручними наплічними ременями.Має гумові ніжки у нижній частині чохла, а також колеса для зручного транспортування.

Чохол для контрабаса Bespeco Bag920DB

Професійний чохол для контрабаса. Виготовлений з міцного нейлону 600D з 20 мм ущільнювачем. Три кишені для зберігання аксесуарів. Бічна ручка для перенесення. Має гумові ніжки в нижній частині чохла.

Чохол для контрабаса Bespeco Bag920DBW

Професійний чохол для контрабаса. Виготовлений з міцного нейлону 600D з 20 мм ущільнювачем. Два відділення на блискавці для зберігання аксесуарів. Бічна ручка для перенесення. Має гумові ніжки в нижній частині чохла, а також колеса для зручного транспортування.

Як бачимо, італійський виробник пропонує для кожного типу інструментів свій чохол, який спеціально розробляється. При виготовленні враховуються побажання музикантів, як щодо захисту так і транспортування. Компанія покладається винятково на власні сили на всіх етапах виробництва. Це рішення призвело до суттєвого покращення якості та дозволяє з гордістю тримати марку «Зроблено в Італії».

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: