Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Анонс! DrumBrute Impact від Arturia – драм-машина з характером!

 

 

Приготуйтеся зустрітися з іншою якістю Brute. Драм-машина з характером, DrumBrute Impact – захоплююча розвага, яка без зволікань задовольнить бітмейкера своїм м`ясистим, унікальним звучанням. Він володіє неперевершеним контролем продуктивності, надзвичайними комутаційними можливостями та аналоговими звуками, які нададуть вашій музиці могутню, несвідому енергію.

Агресивні аналогові звуки

Приділяючи особливу увагу «Brute», DrumBrute Impact пропонує 10 високоенергійних, вишуканих, пробивних аналогових звуків. Він використовує звукоформуючі потенціометри «Color» для створення унікальних ефектів і тональних варіацій кожного інструменту. Використовуйте насиченість гармоніками, додайте трішки драйву, клацання або роли одним натисканням кнопки. Якщо Ви хочете придати більше жорсткості своїм барабанам, для цього є вбудований перегруз з спеціально оптимізованим кранчем. DrumBrute Impact - це драм-машина для музикантів та продюсерів, які бажають брутальної сили та вражаючого тону, доповнюючи її більш чисто звучащого побратима: DrumBrute.

 

 

Інтуїтивний секвенсор

Використовуючи ту ж саму, вигідну архітектуру секвенцій з оригінального DrumBrute, Ви полюбите простий та інтуїтивно зрозумілий секвенсор в DrumBrute Impact. Створюйте складні поетапні поліритми та прямі "качаючі" біти; записуйте свої виступи, набиваючи їх пальцями; набирайте цілі партії в покроковому секвенсорі, отримуючи задоволення від процесу. Використовуйте сенсорну полоску, щоб додати збивки в режимі реального часу, ритмічні брейки; освіжіть кожний окремий або весь патерн за допомогою спеціальної кнопки «Random», а также додайте сінкопи та грув за допомогою функції «Swing».

Відійдіть від екранів комп'ютерів, забудьте про підменю та пірнайте у світ тактильного задоволення. Підключайтесь до інших пристроїв, синхронізуйте і створюйте музику в дусі старої школи. Завдяки великому спектру можливостей синхронізації та комутації, Ви зможете підключитися та грати спільно практично з будь-яким іншим синтезатором, секвенсором або інструментом з підтримкою MIDI. Зберігайте свої патерни, об'єднуйте їх в ланцюжки, створюючи повноцінні пісні та живі сети. DrumBrute Impact - це масивно звучащий, заряджаючий креативом звір, з невимушеним робочим процесом і неперевершеним контролем продуктивності.

 

 

Можливості

 • 10 агресивних аналогових тембрів: щільні звуки ударних, в тому числі бас-барабан, два малих барабана, високий та низький томи, енергійні тарілки, "гарячий" хай-хет, масивні синтетичні FM-звуки та ковбел.
 • Потужний секвенсор: 64 патерна до 64 кроків на кожний.
 • Polyrhythm: встановіть різну довжину патерна окремо для кожного інструменту.
 • Looper: для «глючних» біт-повторів.
 • Roller: добавляє інструменту ритмізованні збойки.
 • Songs: об’єднує до 16 патернів в одне ціле, із збереженням до 16 пісень.
 • Swing: додайте трохи грува Вашим ритмам, як глобально, так і для окремих інструментів.
 • Randomness: додайте непередбачувані варіації Вашим патернам.
 • Output distortion: багаті, спеціально озвучені викривлення, з можливістю використовувати або відключити їх, коли це необхідно.
 • Синхронізація з будь-чим: підключайте практично до будь-якого пристрою або програмним інструментам, секвенсерам або інтерфейсам з MIDI, clock або USB.
 • 3,5 мм вихід для навушників.
 • Метроном: вимикається на основному виході при підключенні навушників.
 • Group outputs: 4 додаткових виходи для роздільної постобробки звуків Kick, Snares, Hi Hats і FM-тембрів.
 • Color: унікальний регулятор для DrumBrute Impact, "Color", як для окремого інструменту, так і для кожного кроку секвенції. "Color" добавить перегруз для kick, тріск і поклацування для snare, розкачає hi-hat, томи і FM-звуки.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: