Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Музична виставка NAMM 2018. Новинки бренду CASIO

 

 

NAMM Show постає визначальною подією у сфері музичної індустрії. Всесвітня виставка, що кожного року проводиться в місті Анахайм (Anaheim), штат Каліфорнія., де один з найбільших виставкових центрів — Anaheim Сonvention Сenter перетворюється на центр активності та натхнення інноваційною продукцією музичних інструментів і обладнанням з різних куточків планети. Виставка NAMM акцентує увагу на інноваціях у світі музичної продукції, обладнання, технології звукозапису, звуку та освітлення. Визнана в цілому світі компанія CASIO представила на виставці NAMM 2018 нові клавішні інструменти - це цифрове фортепіано Celviano AP-470 і серія інтерактивних синтезаторів CT-X.

Цифрове фортепіано CASIO Celviano AP-470

 

 

Цифрове фортепіано Casio Celviano AP-470 представляє собою вдосконалену версію моделі AP460, має оновлений дизайн з елементами управління, розташованими на боковій панелі. Окрім цього, у Casio AP-470 з’являється цікава функція Lid Position, що полягає у зміні звучання, залежно від положення кришки клавіатури. Більше того, її розташування не тільки фізично впливає на звук, але також напряму пов'язано з іншими налаштуваннями музичного інструменту. Casio Celviano AP-470 обладнана надчутливими клавішами з потрійними сенсорними датчиками, 22-ма високоякісний фортепіанними тембрами, 40-ватною акустичною системою з чотирма динаміками, оновленою системою струнного резонансу. Клавіатура інструменту Casio Celviano AP-470 являє собою високоякісну імітацію чорного дерева і слонової кістки, з текстурою, що нівелює ефект ковзання. Більше того, надзвичайна чутливість клавіатури дозволяє відтворювати інструменту навіть найтихіші звуки.

Синтезатори CASIO СТ-X

 

 

Серія Casio СТ-X представлена чотирма моделями інтерактивних 61-клавішних синтезаторів з великою кількістю встановлених тембрів, вбудованим арпеджіатором, МIDI-секвенсором та готовими стилями акомпанементів. Між собою клавішні інструменти відрізняються функціональними можливостями, але навіть «наймолодша» модель здатна продукувати високоякісне звучання та обладнана інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що забезпечує легкість і комфорт у процесі гри. Найпростіший і найдешевший з представлених новинок синтезатор CT-X700 має 600 записаних тембрів, 195 стилі, розширений DSP-процесор, 6-трековий секвенсор, володіє 48-нотною поліфонією та USB-роз'ємом для підключення до комп'ютера і обміну МIDI-даних. Синтезатор CT-X800 від відрізняється наявністю додаткового USB-порту, до якого можна підключити флешку та записувати композиції користувача.

 

 

Casio СТ-X3000 і СТ-X5000 – синтезатори з розширеним функціоналом, наділені потужною вбудованою акустикою 15 + 15 Ватт, кількість встановлених голосів збільшено до 800, поліфонія - 64-нотна, кількість стилів - 235 і. В цьому випадку, з’являється можливість встановлення 17-доріжкового секвенсору, а до синтезатора CT-X5000 можна підключити і мікрофон. Широкий асортимент синтезаторів та інших клавішних інструментів Casio можна переглянути, замовити та купити у інтернет-магазині компанії «Акрополіс».

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»

 

 

«Акрополіс» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook