Новини від компанії «Індіго-мюзік»

Група компаній «Індіго М`юзік» бере участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018»

 

 

Група компаній «Індіго М`юзік» бере участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018», котра проводиться з 11 по 13 жовтня в міжнародному виставковому центрі «АККО Інтернешнл» за адресою Київ, пр. Перемоги, 40-Б.

«Індіго М`юзік», ексклюзивний дистриб`ютор продукції ТМ Sennheiser на території України та Молдови представить на виставці як відомі класичні моделі та бестселери марки, так і найяскравіші новинки, зокрема мікрофонні системи, а також навушники Sennheiser для сценічних виступів, студійної роботи, бродкастингу, знімальних майданчиків фільмів та серіалів, навчальних установ, корпоративних і святкових заходів.

 

 

Однією з найвизначніших новинок на виставковому стенді «Індіго М`юзік» цьогоріч стане бездротова мікрофонна система для роботи з живим звуком Sennheiser Evolution Wireless G4 останнього, четвертого покоління. Основними перевагами нової EW G4 є неперевершена надійність, універсальність та простота. У порівнянні з системами попередніх поколінь у неї кардинально вдосконалені всі ключові характеристики. Це зроблено для того, щоб завжди і за будь-яких умов EW G4 могла гарантовано забезпечувати максимально якісну й надійну передачу звукового сигналу.

Окрім Evolution Wireless G4 вперше в Україні до уваги широкого загалу «Індіго М`юзік» представить також:

 

 

Sennheiser HD 820 - перші в світі закриті динамічні навушники аудіофільского типу, у яких для зниження резонансних коливань кришки відбивачів виконані зі скла. Отже у всьому, що стосується звуку, це фактично найвідкритіші закриті навушники в світі, що здатні подарувати своєму слухачеві набагато якісніший звук, ніж раніше прийнято було очікувати від моделей закритого типу.

Sennheiser IE 40 Pro - нові динамічні внутрішньоканальні моніторні навушники професійного рівня. IE 40 Pro відтворюють звук з максимальною точністю і виразністю, як при низькому, так і при високому рівні звукового тиску, даючи змогу добре чути музику навіть у дуже складному акустичному оточенні.

 

 

Sennheiser Memory Mic - унікальний мобільний мікрофон, за допомогою якого можна знімати відео зі звуком високої якості на будь-який сумісний смартфон чи планшет. Memory Mic пише звук однаково якісно на якій завгодно відстані від смартфона і в режимі запису здатний автономно працювати до 4 годин. З підключеним мобільним пристроєм цей мікрофон синхронізується автоматично, через фірмовий мобільний додаток.

 

 

Neumann U 67 - це повернення справжньої легенди звукозапису! Перший ламповий U 67 з'явився у 1960 році, і більш ніж півстоліття він вірою і правдою служив професіоналам та аматорам звукорежисерської справи, ставши на десятиліття простою робочою конячкою студій звукозапису по всьому світу і справжньою легендою світової індустрії аудіо. Час плине, а особливий, фірмовий звук цього мікрофона як і раніше потрібен людям. Тому вперше за декілька десятків років U 67, один з найзнаменитіших лампових Neumann, відтворений за оригінальною заводською документацією 50-х років минулого століття, знову повернувся в серію.

 

 

HK Audio ELEMENTS GALA - це новітня стереосистема типу "лінійний масив все-водному" від HK AUDIO. Навантажений за допомогою 15-дюймового низькочастотного динаміка, сабвуфер ELEMENTS GALA забезпечує потужний низькочастотний бас. Цифровий DSP-контролер наступного покоління в комбінації з цілим комплектом нових технологічних рішень дозволяє стереосистемі відтворювати шовковисто-гладкий і точно позиційований "верх" та енергійний і пробивний "низ". А підсилювачі BeefierClass-D забезпечують достатній запас потужності для розширеного динамічного відгуку.

 

 

HK Audio LUCAS NANO 608i - оновлена багатофункціональна система, з вбудованим мікшерним пультом та пультом дистанційного керування на базі мобільного планшета iPad. Завдяки 8 каналам, вражаючим програмам реверберації, інтуїтивно зрозумілому еквалайзеру, функції компресора й зручній потоковій передачі Bluetooth ця нова система значно спрощує професійне бездротове мікшування. Компактна й ультралегка (вагою всього 16.3 кг), LUCAS NANO 608i гарантує виняткову звукову потужність, навіть дещо неочікувану, як для системи настільки компактних розмірів.

 

 

Hughes & Kettner Era 2 wood - чергова новинка в серії акустичних інструментальних підсилювачів преміум-класу Era. Система створена за активної участі відомого дизайнера акустичних підсилювачів Міхаеля Айзенмана. Модель Era 2 поставляється з чорним покриттям або з дерев'яним оздобленням. Era 2 надає музиканту багате, насичене звучання й тонке, динамічне відчуття гри.

 

 

K-array Azimut - новітня ультракомпактна стереосистема професійного рівня для приміщень середніх розмірів. До комплекту поставки Azimut входять: пара мініатюрних колонок Lyzard габаритами всього 10 x 1 см, компактний сабвуфер Rumble, підсилювач Kommander з цифровим DSP-процесором та пульт дистанційного керування. За співвідношенням розмірів до площі покриття - це одна з наймініатюрніших стереосистем у світі, що тим не менш, достатньо надійна для використання у професійній діяльності.

 

 

K-аrray Mastiff - нова серія моніторних акустичних систем для концертів і сценічних виступів, що включає активні й пасивні моделі, корпуси котрих виконані з березової фанери, а динаміки захищені стильними сталевими решітками. Всі моделі серії Mastiff (KM312, KM312P, KM112 та KM112P) генерують потужний звук, чисто й точно передаючи звучання музичних інструментів і вокалу. Крім того вони оснащені асиметричними рупорами 100° х 30°, що дають змогу вибирати вузький чи широкий кут розкриття.

 

 

Запрошуємо всіх поціновувачів якісного звуку та світла відвідати стенд «Індіго М`юзік» і особисто випробувати якість та неперевершений потенціал звукових і світлових систем, музичних інструментів від таких всесвітньо відомих виробників як Sennheiser, Neumann, HK Audio, K-array, Konig & Meyer, Tascam, Teac, DAS Audio, Evans, Hughes & Kettner, Cordial, Cuenca, D'addario, Robe, BST, Rycote, DreamWave, Jarre Technologies, Positive Grid, Planet Waves, Samick, Schertler, AFX light, Lotronic, LD Systems та ін.

Кваліфіковані фахівці «Індіго М`юзік» з задоволенням дадуть відповіді на ваші запитання, розкажуть про характеристики та особливості експлуатації апаратури, допоможуть у виборі компонентів конкретно під ваші запити. Та найголовніше, ви отримаєте унікальну можливість особисто випробувати обладнання. До ваших послуг - широкий вибір мікрофонних систем, гітар та підсилювачів. Відчуйте себе зіркою на міні-сцені або запишіть свій голос у студії звукозапису, що ми обладнали для вас прямо на території нашого виставкового стенду!

 

Інформацію надала компанія «Індіго М`юзік»