Новини шоу-бізнесу

Найбільша в Європі виставка для музичної індустрії, з акцентом на бізнес та нетворкінг!

 

 

Професійно, інтернаціонально та незрівнянно: Мusikmesse пропонує унікальне місце зустрічі для представників музичної галузі та сегменту організації розваг. Будь то музикант або менеджер, ді-джей або ритейлер – саме тут кожен з них зможе віднайти найновіші інструменти та аксесуари, відвідати вражаючі події, лекції та семінари.

Ідеальний мікс – ідеальний звук

 

 

Звучання завжди має бути ідеальним. Нові поєднання таких зон, як Audio, DJ + Recording на виставках Musikmesse та Prolight + Sound створюють оптимальну синергію для розширення мереж і поглиблення ноу-хау в області міксування та мастерингу.

Візьміть участь у практичних семінарах по роботі з мікрофонами, міксуванню та мастерингу в зоні Sound & Recording Lounge (вівторок – п’ятниця, Хол 8.0), спілкуйтесь з провідними продюсерами та ознайомтесь з останніми тенденціями чистого звуку, моніторингу та продакшину в зоні Silent Stage (щодня, Хол 8.0).

Також організатори готують масштабну програму, спрямовану саме на діджеїв: DJCon у Холі 4.0 пропонує щоденні live-сесії, численні лекції та всі основні тренди в апаратному та програмному DJ забезпеченні. Після цього ви можете випробувати самі найсучасніше DJ-обладнання в новій зоні Sample Music Festival у Холі 4.0 і розширити свої навички під керівництвом експертів – під час воркшопів, джемінгу та практичних занят з Arkaei, Clockwerk, Beat Matazz, Hix Boson, JayDeLarge, Kelle3000bpm, SirCut, S-Trix, Tim Kroker, Alex Sonnenfeld та багатьма іншими. Основні теми: діджеїнг, «finger drumming», контролеризм, тернтейблізм, «syntablism» та музичні додатки.

Виключно для відвідувачів Musikmesse 2019:

У співпраці з Франкфуртським Готельним Альянсом, ми пропонуємо спеціальні пропозиції у окремих 4-зіркових і 5-зіркових готелях від ...

 

–> До пропозицій

 

Інформацію надало Офіційне представництво
Messe Frankfurt Exhibition GmbH в Україні
ТОВ «Парус Експо Медіа»