Новини від компанії «Комора»

Компанія Elation Professional анонсувала нові світлові прилади Artiste Series

 

 

Компанія Elation Professional анонсувала світову прем’єру п'яти нових світлових приладів серед списку продуктів, які були представлені на провідній світовій виставці живого дизайну LDI 2019, що відбулась з 18 по 24 листопада у Лас-Вегасі.

Компанія представляє нові моделі рухомих голів, що увійдуть до всесвітньо визнаних серій Artiste, Proteus та Fuze від Elation.

Світловий прилад Artiste Mondrian:

 

 

Artiste Mondrian – це на сьогодні найяскравіший повнофункціональний світлодіодний світловий прилад. Висока потужність променя з великою інтенсивністю в центрі та кутами вузького спрямування, комплексний FX-пакет з нескінченними можливостями для кадрування і широкою гамою кольорів для змішування. Змінна система змішування кольорів SpectraColor. Прилад потужністю 950 Вт здатний давати понад 50 000 люмен світлового потоку. Artiste Mondrian оснащений великою передньою лінзою розміром 226 мм і має достатню потужність, щоб пробиватися променем на великі відстані.

Світловий прилад Artiste Rembrandt:

 

 

Artiste Rembrandt – надзвичайно яскравий, повнофункціональний світлодіодний світловий прилад wash з нескінченними можливостями для кадрування, що володіє чудовою вихідною потужністю променя, оптимізованим полем розмивання і багатою гамою кольорів для змішування, представленою завдяки змінній системі змішування кольорів SpectraColor. Прилад потужністю 950 Вт здатний давати понад 51 000 люмен світлового потоку. Artiste Rembrandt – це ідеальний світловий прилад для будь-якого завдання, що вимагає відмінного розмиття, яскравих і потужних променів та кольорів, а також безшумної роботи.

Світловий прилад Proteus Lucius:

 

 

Proteus Lucius – це потужний і водночас компактний світлодіодний світловий прилад з захистом IP65. Прилад потужністю 580 Вт здатний давати понад 31 000 люмен світлового потоку. Proteus Lucius обладнаний оптикою швидкого масштабування та комплексним FX-пакетом. І все це у компактному корпусі, який надає можливість використовувати пристрій на будь-якій сцені.

Світловий прилад Fuze Wash FR:

 

 

Fuze Wash FR – це автоматичний світлодіодний світловий пристрій Wash з лінзою Френеля. Його кадрування призначене для використання у театрі та на телебаченні. Світлодіодний прилад з індексом передавання кольору (CRI) 92 використовує гомогенізований світлодіодний масив RGBMA повного спектру. Світлодіоди забезпечують точне відтворення кольорів, продукуючи 14 000 люмен світлового потоку при температурі світла 6500К. Пристрій відмінно передає кольори, різноманітні відтінки білого (від 2400 до 8500K), володіє широким діапазоном масштабування та контролем над кадруванням променя. Fuze Wash FR ідеально підходить для завдань, які потребують м'якого, але чітко означеного поля покриття.

Світловий прилад Fuze SFX:

 

 

Fuze SFX – це новий концептуальний світлодіодний Spot FX світловий прилад для багатоцільового використання. Використовуючи ефективну оптичну конструкцію, SFX здатен проектувати як щільні промені, так і широке поле розмиття. Завдяки білому світлодіодному двигуну потужністю 300 Вт, пристрій здатен продукувати понад 12 000 люмен світлового потоку. Плавне змішування кольорів моделі CMY, color wheel, frost-ефекти, гобо та масштабування дозволяють генерувати різні комбінації ефектів.

 

Інформацію надала компанія «Комора»