Новини від компанії «Комора»

Магія світла Elation Professional в садах Дескансо Південної Каліфорнії

 

 

Кілька років тому в садах Дескансо реалізували світлове рішення для залучення більшої кількості гостей та збільшення популярності курорту та ботанічних садів Південної Каліфорнії. IP65 Proteus Hybrid ™ поряд з приладами SixPar ™ та SixBar ™ створюють особливі ефекти освітлення у лісі.

Інсталяторам довелось вирішувати виклики погодних умов – часті дощі та тумани. Саме для таких задач створений Elation Proteus IP65, що входить до лінійки приладів Elation з захистом від агресивних погодних умов.

Descanso Gardens – ботанічний сад на 60 гектарів, розташований в Ла-Каньяді, штат Каліфорнія, за кілька кілометрів від центру Лос-Анджелеса. «Зачарований ліс», який дебютував минулого року як перше подібне шоу на Західному узбережжі, – це 2-кілометрова нічна прогулянка через барвисті та сліпучі освітлювальні екрани. Нічна подія занурює гостей у красу садів через світло, звук та музику. Поєднання мистецтва та природи, інтерактивні дисплеї та динамічне світло заохочують гостей спілкуватися з природою та проводити більше часу у відпочинковій зоні.

 

Інформацію надала компанія «Комора»