Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Новини від компанії «Комора»

JBL Pro представила компактні активні референсні Bluetooth-монітори JBL Professional One 104 BT

 

 

Корпорація Harman Professional Solutions представила нові компактні активні референcні монітори JBL Professional One 104 BT.

У нових моніторах використано 4.5-дюймові коаксіальні драйвери для забезпечення повного робочого діапазону і точності, в той час як вбудований 60-ватний підсилювач класу D здатний без спотворень вивести монітори серії One на піковий рівень звукового тиску до 104 дБ.

Уся лінійка новинок:

 

Розташування регулятора гучності на передній панелі дозволяє зручно здійснювати налаштування, залишаючись при цьому в зоні акустичного покриття. Підключення навушників до розміщеного на передній панелі роз`єму jack автоматично вимикає монітори. Крім того, подвійний 1/4-дюймовий балансний і одинарний 1/8-дюймовий небалансний вхідні TRS-роз`єми дозволяють підключення широкого діапазону джерел сигналу. На додачу, монітори комплектуються захисними футлярами.

«Найвідоміші світові студії звукозапису та артисти, що вирушають у турне, покладаються на монітори JBL Professional для забезпечення безпрецедентної точності і якості відтворення, тож і сучасні автори-виконавці заслуговують на подібний рівень технічного забезпечення», - наголосив Кріс Гансен, директор відділу Звукозапису і створення контенту, Harman Professional Solutions. «У моніторах JBL One 104 ми задіяли найкращі інженерні досягнення JBL для забезпечення референсного звучання та по-справжньому приємного прослуховування – і все це за привабливу ціну».

 

Інформацію надала компанія «Комора»