Новини від компанії «Комора»

«Комора» стала ексклюзивним дистриб`ютором Austrian Audio в Україні

 

 

Austrian Audio OC8183

 

Усі ми любимо історії зі щасливим завершенням – і те, що могло стати кінцем видатного аудіовиробництва в Австрії, перетворилось на нову епоху оновлень та інновацій. Після того як корпорація Harman Professional вирішила закрити свої виробничі потужності AKG у Відні 2017 року, група колишніх інженерів та керівників AKG вирішила почати все з нуля.

 

 

Austrian Audio OC8185

 

 

Austrian Audio_OC18 Live Set-790x790

 

Всього за 22 місяці вони створили нову компанію, яка отримала назву Austrian Audio. Придбавши приміщення для головного офісу, приміщення та обладнання для досліджень та розробок (включаючи одну з престижних безехових камер AKG), вони створили вісім нових продуктів, всі з яких були представленні у Франкфурті на початку квітня.

 

 

Austrian Audio OC818

 

Головним надбанням компанії звісно ж є великодіафрагмові, конденсаторні мікрофони OC18 та OC818. Обидва мікрофони базуються на високоякісному капсулі CKR12, розробленому та зібраному вручну провідними австрійськими фахівцями з багаторічним досвідом в звуковій інженерії.

 

 

AA OC818 LP-1 та AA OC18 LP-1

 

Особливою перевагою мікрофонів Austrian Audio є розроблений власноруч австрійськими інженерами мобільний додаток Polardesigner, який абсолютно безкоштовний і є сумісним з ОС IOS та Android та дає можливість бездротового керування полярністю мікрофонів.

 

 

Austrian Audio HI-x50 та HI-X55

 

Окрім того віденськими інженерами були представленні дві пари професійних студійних навушників Austrian Audio Hi-X50 та Hi-X55 закритого та відкритого типу.

Уже на початку жовтня запрошуємо до нашого шоуруму, щоб ознайомитися з новими моделями мікрофонів Austrian Audio.

 

Інформацію надала компанія «Комора»