Новини від компанії «Комора»

«Комора» озвучила 7-годинне шоу Арміна ван Бюрена «A State of Trance 900» у Києві

 

 

22 червня у Києві прогримів концерт нідерландського діджея Арміна ван Бюрена ASOT 900 (A State of Trance 900). Шоу в Києві стало частиною світового турне, яке стартувало в лютому 2019 року в рідному місті ван Бюрена – Утрехті.

Як і два роки тому, коли діджей приїжджав до Києва з сольним концертом «Armin Only», «Комора» забезпечила звучання тривалої шоу-програми діджея на найвищому рівні на базі лінійних масивів JBL VTX Series.

Це концертне втілення однойменного авторського радіошоу Арміна, яке виходить на радіостанціях 84 країн світу і щотижня збирає понад 40 мільйонів слухачів.

До Києва на концерт з`їхалися гості з 38 країн. Крім самого Арміна свої діджей-сети в МВЦ представили трендові в світовій транс-музиці артисти: Andrew Rayel (Ендрю Раель), Gareth Emery (Гарет Емері), Khomha (Кхомха), Ruben de Ronde (Рубен де Ронде) та Standerwick.

Армін ван Бюрен – один з найвідоміших і найтитулованіших діджеїв і продюсерів у світі електронної музики. За свою кар`єру він п`ять разів ставав найкращим діджеєм світу за версією авторитетного рейтингу DJ Mag Top 100 DJs, а протягом останніх 17 років не залишав його топ-5.

Отримав безліч нагород, серед яких 14 DJ Awards, 45 International Dance Music Awards, 2 International Golden Gnome Awards і десятки інших.

 

 

Інформацію надала компанія «Комора»