Новини від компанії «Комора»

Steinway & Sons домінує на конкурсі Чайковського

 

 

На престижному конкурсі Чайковського, який вважається своєрідною Олімпіадою класичної музики, конкурсанти в категорії фортепіано можуть вибирати для свого виконання інструмент серед багатьох брендів виробників роялів. Вони також можуть змінювати свої вподобання впродовж конкурсу. XVI Міжнародний конкурс Чайковського добіг свого завершення 27 червня.

 

 

У фінальний частині 22-річний Александр Канторов (Alexandre Kantorow), який в попередніх виступах на конкурсі хоч і грав на роялі іншого виробника, безсумнівно був захоплений легендарною якістю, неповторним звучанням і тембром рояля Steinway & Sons D-274 і прийняв передбачуване рішення виступити у фінальному раунді саме на цьому інструменті.

Сталося як сталося – п`ять з шести призерів-піаністів на конкурсі Чайковського і більш ніж 95% концертуючих піаністів світу, які виступали з оркестром в сезоні 2017-2018 років, зробили свій вибір на користь Steinway & Sons. Молодий француз, який виконував II фортепіанний концерт Чайковського і Брамса, вразив журі своєю музичною чутливістю і взяв перший приз та золоту медаль на XVI Міжнародному конкурсі ім. П.І. Чайковського. Наші вітання Александру Канторову!

 

Інформацію надала компанія «Комора»