Новини від компанії «Комора»

Динамічний світловий та звуковий дизайн для арени Jyske Boxen у Данії від Martin та JBL Professional

 

 

Конструктори мультифункціональної арени Jyske Bank Boxen, що у Гернінгу, Данія, прагнули оживити її ззовні і зсередини. Їм було необхідне рішення архітектурного світла, що поєднувало б високу продуктивність змішування кольорів та підтримку динамічного світлового дизайну.

 

 

Jyske Bank Boxen – це крита арена на 15 тисяч місць, що приймає спортивні події та концертні виступи міжнародних виконавців. Ця площадка є частиною Виставкового Центру у місті Гернінґ (MCH Messecenter Herning). У процесі підготовки до Всесвітнього чемпіонату 2018, організованого Міжнародною федерацією хокею, Центр Messecenter Herning відкрив нове фойє для відвідувачів, характерною рисою якого є динамічний дизайн фасаду, що спрямовує відвідувачів до Арени, виставкових залів та інших зон комплексу.

Центр використав комплексне аудіовізуальне рішення від HARMAN Professional Solutions, яке включає сигнальні процесори BSS, підсилювачі Crown, акустичні системи JBL та світлові прилади Martin. Родзинкою нового фойє стало унікальне оздоблення фасаду будівлі. Ключовим елементом зовнішнього декору є багаторівневі напівпрозорі трикутники, особливого вигляду яким надають світлові прилади Martin Exterior Linear QUAD Graze.

 

 

«Ми розпочали з пристрілки, використовуючи низку лінійних світлових приладів різних брендів, - розповідає Мартін Ґеглінґ, керівник відділу операцій, Messecenter Herning. – Закінчили ми обравши світлові прилади Martin Exterior Linear QUAD Graze за їх рівномірність міксування кольору, високу продуктивність та красиві, насичені кольори».

 

 

Світлові прилади Martin створюють м`які та послідовні кольори для кожного трикутника на фасаді, використовуючи чудово попередньо змішаний колір світлових приладів Martin Exterior QUAD. Кожен пристрій керований та розміщений таким чином, щоб зовнішній вигляд фасаду міг бути скоректованим у відповідності до події, що відбувається на Арені. Разом з усіма пристроями встановлені жалюзі у формі сот для того, щоб зменшити засліплення. Рішення всередині складається з настінних акустичних систем JBL серії Control та колонних динаміків серій CBT та Intellivox, які забезпечують послідовне покриття звуком всього об`єкту.

 

 

Інсталяція у новому фойє підключається до акустичних систем JBL, розташованих по всій площі об`єкта. Уся система об`єднана аудіомережею BSS Soundweb та живиться Crown CDi.

 

Інформацію надала компанія «Комора»