Новини від компанії «Комора»

Світовий досвід: Martin Lightning на елітному лайнері Golden Princess

 

 

Менеджер виробничих операцій Деррін Браун обрав світлове обладнання Martin серій MAC і RUSH для освітлення та зменшення експлуатаційних витрат.

Корпорація HARMAN Professional Solutions повністю укомплектувала круїзний лайнер Golden Princess (Каліфорнія) інноваційними освітлювальними приладами Martin від HARMAN.

Golden Princess – це круїзний лайнер преміум класу, який належить компанії Princess Cruises. Судно вміщає 2 600 пасажирів та 1 100 членів екіпажу. Будучи одним із перших великих круїзних кораблів, які плавали в антарктичних водах, лайнер Golden Princess дозволяє пасажирам насолоджуватися розкішними подорожами до екзотичних місць по всьому світу, включаючи Австралію, Сінґапур, Гаваї, Аляску та інші. Крім центрального холу, гостьових кімнат, парадних їдалень, ресторанів найвищого класу, басейнів, дитячих зон відпочинку і мініатюрного поля для гольфу, на борту Golden Princess є безліч розважальних закладів. Театр Princess Theater, який вміщає тисячу глядачів, а також дві затишні зони відпочинку, що пропонують широкий спектр живих виступів. Серед них – вистави, талант-шоу «Голос Океану» і великі оригінальні постановки, в тому числі декілька – створених у партнерстві з композитором Стівеном Шварцом, лауреатом премій Оскар, Тоні і Греммі, автором музичних творів «Wicked», «Pippin» та «Godspell».

Компанія Princess Cruises вирішила оновити світлові системи корабля сучасними освітлювальних приладами для сучасного освітлення живих виступів на лайнері Golden Princess. Після ретельного розгляду компанія Princess Cruises обрала проект Silver Bullet, що передбачав встановлення повноцінного комплекту освітлювальних приладів Martin від HARMAN. Проект переміг завдяки бездоганному змішуванню кольорів, надійності та енергоефективності світлових пристроїв Martin.

«Наша попередня система освітлювальних приладів вже відпрацювала свої рейси, тож настав час для серйозного оновлення, – зазначив Браун. – Я опитав багатьох світлових режисерів, з якими ми працюємо, щоб дізнатися їхні улюблені світлові прилади. І всі вони сказали те ж саме – якщо ви прагнете інноваційних функцій і надійної роботи, немає нічого кращого за Martin. Навіть попри те, що я мав дуже високі очікування, я все одно був вражений красою і силою нового комплекту світлового обладнання від Martin, коли вперше побачив її у дії. Мені подобаються світлові прилади Martin, проте найважливішим фактором є їхні чудові кольори – жоден інший пристрій не виглядає таким багатим і динамічним, як Martin».

Виступи і події в зонах відпочинку Vista та Explorer дозволяють скористатися повністю заздалегідь змішаними кольорами світлодіодних світлових приладів MAC Aura XB та універсальними ефектами рухомих світлових приладів RUSH MH1 Profile Plus. На додачу до них, основний комплект освітлювальних пристроїв у театрі Princess Theater відрізняється наявністю інноваційного MAC Encore Performance – повнофункціонального світлодіодного рухомого пристрою, що створює чисте спектральне світло з надвисокою кількістю відтінків кольорів.

«Сьогодні, коли ви підшукуєте основний профіль, існує декілька хороших варіантів світлодіодних пристроїв, тож я у захваті від нових MAC Encore Performances», – продовжив Браун. «Ми використовуємо їх як головні освітлювальні прилади у театрі Princess Theater. MAC Encore Performances надзвичайно яскраві, їхні промені цілком рівномірні. До того ж, вони дуже добре спроектовані, тому я знаю, що можу довіряти їхній продуктивності – вона послідовна і надійна».

Ще одна велика перевага нової освітлювальної системи від Martin, встановленої на борту лайнера Golden Princess – вона суттєво знизила витрати пального та електроенергії. Вся корабельна потужність надходить з бортових енергогенераторів. Для їх роботи потрібна велика кількість дизельного палива, що живить усі потреби лайнера в електриці. Неперевершена висока вихідна потужність світлових пристроїв Martin дозволяє Брауну і його команді забезпечувати яскравіше світло з меншою затратою електрики. Зменшений нагрів приладів Martin під час роботи також допомагає раціонально використовувати ресурси, зменшуючи необхідну інтенсивність кондиціонування повітря для підтримання комфортної температури у приміщеннях. Перейшовши на повноцінне світлове рішення від Martin, Браун на половину знизив витрати на пальне, пов’язані з розважальними заходами.

«З моменту встановлення системи світлових приладів Martin ми побачили, що витрати на тепло та електроенергію знизилися щонайменше вдвічі, – зазначив Браун. – Крім того нам не довелося виконувати ніякого обслуговування системи з моменту її встановлення, що також скоротило витрати на обслуговуючий персонал. Нова система від Martin є безпрограшною у багатьох аспектах, тож я, безперечно, сподіваюсь знову використати ці світлові прилади, коли надійде час оновлювати устаткування інших кораблів нашого флоту».

 

Інформацію надала компанія «Комора»