Новини від компанії «Комора»

Нова версія програмного забезпечення V4.9.2 – для консолей Soundcraft Vi1, 2, 4 і 6 вже у відкритому доступі

 

 

Оновлено програмне забезпечення для консолей Soundcraft Vi1, 2, 4 та 6. Реліз нової версії ПЗ забезпечує сумісність стейджбоксів MSBi з вихідним діапазоном Vi, а також усуває проблеми, що були виявлені під час використання попередньої версії – V4.9.1.

Заради максимальної стабільності роботи приладів ми рекомендуємо якнайшвидше встановити оновлене ПЗ на всі консолі Vi – 1, 2, 4 і 6.

Перелік виправлених помилок і реалізованих удосконалень:

  • Сумісність зі стейджбоксами MSBi (вихідні картки некоректно відображалися на консолях Vi);
  • Vi1 міг перезапуститись, якщо дві події, що містять MIDI-протокол, завантажувались послідовно;
  • Вибір каналу для MIDI-протоколу міг змінюватися від «IN1: CH1» на «NO DEVICE» після видалення сигналів;
  • Vi1 ViSi Remote: основні фейдери L та R тепер пов’язані, оскільки вони знаходяться на консолі для запобігання випадковим змінам рівня L-R.

Зверніть увагу, що оновлену версію програмного забезпечення V4.9.2 не можна встановити на консолі Vix00 / x000. Поточна версія програмного забезпечення V6.4.1 для цих консолей доступна на веб-сторінці Soundcraft, а також у нашому розділі «Програми».

Офлайн-редактор

Оновлена версія офлайн-редактора Virtual Vi відтепер також знаходиться у вільному доступі. У ній виправлені помилки минулої версії, завдяки чому можна здійснювати попереднє налаштування файлів Show.

Сумісність файлів Show

Повідомлення про виникнення подібних проблем відсутні.

Додаток ViSi Remote IPad

Додаток ViSi Remote у новій версії ПЗ залишився без змін.

Як отримати оновлене програмне забезпечення

Нову версію програмного забезпечення можна завантажити за посиланням або у розділі «Програми».

Інструкції з оновлення програмного забезпечення

Для консолей Vi2,4 & 6.

Зверніть увагу, що для консолей Vi2/4/6 під час оновлення програмного забезпечення до версії 4.9.0 і вище, карти DSP та FX локального река мають бути встановлені у правильні слоти. Для старіших за 4.9.0 версій програмного забезпечення це не відігравало суттєвої ролі, адже навіть якщо карти бути встановлені у невластиві слоти, програма жодним чином не реагувала на це. Перевірте розміщення ваших карт DSP та FX перед оновленням ПЗ до версії 4.9.2. Правильність розміщення у слотах ви можете звірити з Інструкцією щодо оновлення ПЗ, яка також доступна для скачування.

Для консолі Vi1

Зверніть увагу, що консолі Vi1 використовують сплячий режим для швидкого завантаження. Це означає, що під час оновлення ПЗ слід уважно стежити за перебігом усієї процедури. Будь ласка, завантажте та прочитайте Інструкцію з оновлення перед початком процесу.

Якщо у вас виникли запитання або проблеми з оновленням програмного забезпечення, зверніться до спеціалістів компанії «Комора».

 

Інформацію надала компанія «Комора»