Новини від компанії «Комора»

HARMAN Professional Solutions анонсував нові двосмугові заекранні акустичні системи для кіно JBL C221 та JBL C222

 

 

HARMAN Professional Solutions, лідер в аудіо-, відео-, освітлювальних системах та контролерах, включаючи мережеві аудіовідеосистеми, анонсував випуск заекранних акустичних систем для кіно JBL C221 та C222.

Компактні двосмугові акустичні системи нового покоління оснащені новітніми технологіями JBL, що дозволяє малим та середнім кінотеатрам покращити якість та рівномірність звукового покриття за доступною ціною.

Технології Dual Dissimilar Arraying та Acoustic Aperture, що очікують на патент, залишають за JBL лідерство та право називатися новаторами у сфері звуку для кінотеатрів.

Технологія Dual Dissimilar Arraying поєднує два асиметричні високочастотні драйвери в тандемі, що дає можливість сформувати необхідне звукове покриття в сучасних кінотеатрах, у той час як традиційні конфігурації вимагають дорожчої трисмугової акустики, щоб досягти відповідного рівня.

Технологія Acoustic Aperture застосована до 15-дюймового низькочастотного динаміка і створює ефект на кшталт рупора, що допомагає зберігати широке горизонтальне покриття залу і покращити розбірливість та чистоту в діапазоні мовлення. Таким чином, вся площа кінотеатру покрита звуком, так що кожне крісло в приміщенні розміщене найкраще.

 

Інформацію надала компанія «Комора»