Новини від компанії «Комора»

Integrated Systems Europe: акустична система лінійного масиву JBL VLA Compact Series та аудіопроцесор з VoIP для конференц-залів BSS DCP-555

 

 

На виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі корпорація Harman Professional представила ряд новинок, серед яких лінійний масив JBL VLA Compact Series та цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP-555.

Акустична система лінійного масиву JBL VLA Compact Series

Акустична система лінійного масиву, модель якого ґрунтується на передовій концепції лінійних масивів JBL VLA. Вона створена з метою задовільнити потреби системотехніків, яким для інсталяцій необхідні далекобійні можливості VLA-масивів у компактнішому виконанні. Колонка VLA Compact пропонує вдосконалені звукові можливості, ступінь захисту корпусу IP55 (пристрій захищений від потрапляння пилу і залишається в робочому стані після контакту з направленим струменем води), а також – фібергласовий корпус, що дозволяє розміщення на стадіонах, сценах та будь-яких інших проектах, які вимагають компактних і потужних лінійних масивів.

Модульна концепція колонки VLA Compact Series пропонує додаткову гнучкість у регулюванні горизонтальної спрямованості звуку вертикального масиву завдяки включенню різних модулів з ширшою або вужчою зоною покриття, зберігаючи при цьому вертикальну спрямованість. Це дозволяє техніку зібрати лінійний масив для великого заходу або скомпонувати менший лінійний масив для використання в якості розподілених кластерів на сценах, критих стадіонах та інших великих робочих просторах, включаючи культові споруди.

Колонка JBL VLA Compact розроблена для постійно діючих інсталяцій, що вимагають рівномірного охоплення, високої чіткості і рівня звуку, здатного подолати шум натовпу. Як основоположний елемент конструкції, колонка VLA Compact Series пропонує широкоформатні модулі, обладнані перетворювачами, для забезпечення широкосмугової горизонтальної спрямованості і підвищеної чутливості. Широкосмугові колонки включають 2261 10” Differential Drive® 3” низькочастотні драйвери із подвійною звуковою котушкою з можливістю горизонтального покриття у 65° або 100°. Суб-бас VLA-C215S має подвійний низькочастотний динамік 2267H 15” Differential Drive®. Корпус колонки виконаний з багатошарового підсиленого фібергласу, а тильна панель – зі сталі. Захисні сітки – оцинковані, із нержавіючої сталі з порошковим покриттям із акустично нейтральною суконною підкладкою чорного кольору, гідрофобною сітчастою підкладкою і водонепроникною системою ізоляції.

Аудіопроцесор з VoIP для конференц-залів BSS DCP-555

 

 

BSS DCP-555 – це процесор цифрового зв’язку, створений спеціально для залів засідань. Процесор DCP-555 використовує передову технологію обробки звуку BSS для забезпечення інтелектуального керування звуком і автоматичного мікшування на основі шаблонних рішень. Це дозволяє адміністратору інформаційної системи та інтегратору з легкістю налаштовувати сотні або тисячі конференц-залів за допомогою веб-інтерфейсу без необхідності використання Audio Architect чи будь-якого іншого програмного забезпечення. Техніки легко оберуть бажаний шаблон і здійснять поправки конфігурації через веб-браузер, пропонуючи потужне і, водночас, масштабне рішення без необхідності занурюватися у програмування.

Процесор BSS DCP-555 пропонує 4 двонаправлені VoIP-з’єднання, дозволяючи підтримувати зв’язок під час аудіоконференції одночасно в чотирьох приміщеннях без потреби використання окремих IP-телефонів для кожного з них. Процесор DCP-555 також пропонує низку можливостей для вхідного/вихідного підключення, включно із вбудованими стандартами AES67, BLU link, USB і 16?8 аналоговим аудіо. Завдяки цьому процесор сумісний з аудіопристроями HARMAN та інших виробників за умови наявності у приладах інтерфейсів введення/виведення загального призначення GPIO та реле.

Для полегшення інтеграції з іншими пристроями HARMAN процесор DCP-555 оснащений вбудованими налаштуваннями для мікрофонів та пресетами для акустичних систем JBL, пропонуючи просту, націлену на ІТ, конфігурацію. Під час використання процесора DCP-555 разом з мережевими аудіо-відеорішеннями серії SVSI від AMX доступна синхронізація кодера для забезпечення оптимального відтворення аудіо- та відеосигналів без будь-яких ручних налаштувань. Завдяки цим функціям інтегратори легко можуть проектувати і налаштовувати приміщення, докладаючи мінімальних зусиль.

 

Інформацію надала компанія «Комора»